Blog

6 maja 2024
przez

W dzisiejszym świecie, gdzie piękno i młody wygląd są cenione bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, coraz więcej osób szuka skutecznych sposobów na poprawę kondycji swojej skóry i zachowanie jej młodzieńczego wyglądu na dłużej. Na szczęście, dzisiejsza medycyna estetyczna oferuje szeroki wybór zabiegów odmładzających, które pozwalają nam cieszyć się piękną i zdrową skórą.

W naszym najnowszym artykule postaramy się rzucić światło na różne metody odmładzające dostępne w naszej klinice, aby pomóc Ci wybrać najlepszą dla Twojej skóry.

 » Read more about: Zabiegi odmładzające – jak wybrać najlepszą metodę dla Twojej skóry  »
6 maja 2024
przez

Jeśli szukasz skutecznego i bezpiecznego sposobu na poprawę kondycji swojej skóry, peeling laserowy Black Doll może być odpowiedzią na Twoje potrzeby. To innowacyjna metoda, która wykorzystuje zaawansowaną technologię laserową do odnowy skóry i przywrócenia jej naturalnego blasku.

Jak działa peeling laserowy Black Doll?

Procedura peelingu laserowego Black Doll rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia skóry twarzy. Następnie na skórę nakładana jest specjalna maska zawierająca aktywne składniki, które przygotowują skórę do działania lasera. Głównym składnikiem maski jest zwykle węgiel aktywny,

 » Read more about: Peeling laserowy Black Doll – klucz do promiennej i młodej skóry przez cały rok  »
22 kwietnia 2024
przez

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem, który zachodzi wraz z upływem czasu i dotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiety w różnym wieku. Główne czynniki wpływające na ten proces można podzielić na zewnętrzne i wewnętrzne, które mogą przyspieszać utratę elastyczności, jędrności i zdrowia skóry.

 » Read more about: Proces starzenia się skóry – wpływ czynników zewnętrznych i wewnętrznych  »
4 marca 2024
przez

Współczesny świat oferuje kobietom nieskończone możliwości wyrażania siebie i akcentowanie swojej indywidualności. Jednym z aspektów, który może znacząco wpłynąć na poczucie własnej wartości i siłę są zabiegi estetyczne. Makijaż permanentny ust i modelowanie ust kwasem hialuronowym to nie tylko zabiegi upiększające, ale potężne narzędzia w rękach kobiet, które pragną podkreślić swoją unikalność i czuć się komfortowo w każdej sytuacji.

Makijaż permanentny ust – trwały akcent Twojego wyglądu

Makijaż permanentny ust to coś więcej niż ułatwienie codziennej rutyny.

 » Read more about: Piękno bez granic – siła zabiegów estetycznych w życiu kobiet  »
5 października 2020
przez

Ach , te moje przebarwienia – powie tak niejedna z nas.

Próbujemy się ich pozbyć, z lepszym lub gorszym skutkiem, używamy najwyższych filtrów SPF, stosujemy peelingi, maski złuszczające, płyny wybielające, a one? Wciąż są!

Chociaż właściwie czym tak naprawdę są?

Wywołuje je tyrozynaza, czyli główny enzym odpowiedzialny za tworzenie się barwnika skóry – melaniny.

Najczęstszą przyczyną ich powstawania są promienie słoneczne, właściwy brak zabezpieczenia przed nimi, ale także wiek,

 » Read more about: Przebarwienia skóry  »
1 października 2020
przez

PINK INK AREOLA – projekt stworzony po to, aby:

  • poprawiać komfort życia kobiet,
  • edukować,
  • uświadamiać.

Przeznaczony jest dla wszystkich kobiet, które przeszły trudną i uciążliwą chorobę nowotworową raka piersi, mastektomię i rekonstrukcję piersi.

Zabieg należy do zabiegów mikropigmentacji medycznej, zwaną również mikropigmentacją naprawczą i można wykonać go na piersi zarówno z brodawką chirurgicznie odbudowaną, jak i bez niej.

Mikropigmentacja medyczna ma za zadanie przywrócenie jak najbardziej naturalnego wyglądu po przebytych urazach,

 » Read more about: Pink Ink Areola – projekt dla kobiet  »