Pink Ink Areola – projekt dla kobiet

w Bez kategorii
1 października 2020
przez
Brak komentarzy

PINK INK AREOLA – projekt stworzony po to, aby:

  • poprawiać komfort życia kobiet,
  • edukować,
  • uświadamiać.

Przeznaczony jest dla wszystkich kobiet, które przeszły trudną i uciążliwą chorobę nowotworową raka piersi, mastektomię i rekonstrukcję piersi.

Zabieg należy do zabiegów mikropigmentacji medycznej, zwaną również mikropigmentacją naprawczą i można wykonać go na piersi zarówno z brodawką chirurgicznie odbudowaną, jak i bez niej.

Mikropigmentacja medyczna ma za zadanie przywrócenie jak najbardziej naturalnego wyglądu po przebytych urazach, wypadkach, chorobach. Daje nam możliwość uzupełnienia braków, np. włosków w brwiach lub skorygowaniu wyglądu ust po rozszczepie wargi lub podniebienia (tzw. zajęczej wargi). Mikropigmentacja skóry głowy pozwala zakamuflować łysienie, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. I to, co najważniejsze w naszym projekcie PINK INK AREOLA –  „odbudowuje” brodawkę i otoczkę piersiową.

DLA KOGO?

Mikropigmentacja medyczna brodawki i otoczki piersiowej jest dla kobiet, które przeszły rekonstrukcję piersi po wcześniej przebytym zabiegu mastektomii.

Na zabieg decydują się również te panie, które mają brodawki nierówne, bardzo jasne, lub odwrotnie, chcą je znacznie rozjaśnić.

NA  CZYM POLEGA?

Zabieg pigmentacji brodawki piersiowej polega na wprowadzeniu, specjalnie przeznaczonego w tym celu, barwnika w płytkie warstwy skóry. Zabieg przeprowadzamy sprzętem przeznaczonym również do zabiegu makijażu permanentnego, różni go jednak technika wykonania.

Zabieg nie wymaga znieczulenia, jest praktycznie bezbolesny.

Dodatkowo zabiegi Skin Needling i kamuflaż blizn dają nam możliwość spłycenia i zminimalizowania blizn powstałych po zabiegach chirurgicznych.

Ostateczny efekt zabiegu pigmentacji brodawki piersiowej jest bardzo naturalny.

Mikropigmentacja brodawki i otoczki piersiowej:

  • odtwarza wygląd naturalnej brodawki piersi,
  • poprawia wygląd piersi,
  • nie wymaga ingerencji chirurgicznej,
  • w połączenie z zabiegiem Skin Needling – spłyca, wyrównuje i kamufluje blizny.

Projekt PINK INK AREOLA ma pomóc uświadamiać wszystkie osoby o istnieniu zabiegu oraz dawać radość wszystkim tym kobietom, które tego potrzebują.